Přihláška na tábor

 

Děkuji všem za krásné tábory 2020 - jsem rád, že proběhly a že se líbily:). Nabídka táborů na léto 2021 bude zveřejněna začátkem ledna.

 

Před přihlášením prosím ČTĚTE:

TÁBOR ZDARMA!!! Doporučte nového táborníka - tzn. někoho, kdo pojede letos poprvé – a zařadím vás do tomboly, která proběhne poslední týden v srpnu. Stačí nahlásit nového táborníka při příjezdu na tábor. Kolik táborníků doporučíte, tolikrát se objevíte v tombole. Podmínkou je tedy vaše letošní účast a účast vámi doporučených nových táborníků. Platí jak pro pobytové, tak příměstské tábory. Ceny v tombole jsou přenosné, tzn. můžete je darovat.

  1. cena: letošní tábor 2020 ZDARMA - tzn. opravdu vám pošlu zpět zaplacené 1x táborné v plné výši!
  2. cena: příští rok jakýkoli jeden tábor 2021 ZDARMA
  3. cena: Sleva 50 % na jakýkoliv jeden tábor v roce 2021.
  4. cena: Sleva 30 % na jakýkoliv jeden tábor v roce 2021.
  5. cena: Sleva 10 % na jakýkoliv jeden tábor v roce 2021.

Před odesláním Vaší přihlášky zkontrolujte prosím pečlivě správnost údajů, především správný email, na který Vám dojde potvrzení přihlášky, přílohy (bezinfekčnost a zdravotní způsobilost) a další nezbytné informace.

DŮLEŽITÉ: Zadáte-li platbu "Faktura na tábor", automaticky Vám dojde faktura s textem "Fakturuji Vám 1x letní tábor s angličtinou". Máte-li jiné přání (např. konkrétní text se jménem účastníka), zadejte platbu "Jiný/Faktura na Fksp, benefity..." a požadovanou formu faktury uveďte do poznámky, popř. mi napište nebo zavolejte a domluvíme se.

 

Cena pobytového tábora zahrnuje ubytování v penzionu, stravu (denně 3 hlavní jídla, 3 svačiny a pití po celý den), výuku angličtiny rodilými mluvčími (6 x vyučovacích hodin denně), všechny sportovní a táborové aktivity pod vedením vyškolených táborových vedoucích (např. aquazorbing na Kaprálově mlýně) a opravdu hodně sladkých odměn:). 

Cena příměstského tábora zahrnuje: výuku angličtiny, všechny táborové aktivity a odměny, oběd a pití po celý den. (svačinu prosím s sebou)