Přihláška a cena

Registrace na všechny tábory bude spuštěna v lednu 2020.

Před odesláním Vaší přihlášky zkontrolujte prosím pečlivě správnost údajů, především správný email, na který Vám dojde potvrzení přihlášky, přílohy (bezinfekčnost a zdravotní způsobilost) a další nezbytné informace.

DŮLEŽITÉ: Zadáte-li platbu "zaslat fakturu na tábor", automaticky Vám dojde faktura s textem "Fakturuji Vám 1x letní tábor s angličtinou". Máte-li jiné přání (např. konkrétní text se jménem účastníka), zadejte platbu "v hotovosti/jiný" a požadovanou formu faktury uveďte do poznámky, popř. mi napište nebo zavolejte a domluvíme se.

 

Cena: Podmitrov: 5 900 Kč          Kaprálův mlýn: 6 400 Kč           Hálův mlýn: 5 900 Kč           

Příměstský tábor: 2 900Kč

Cena pobytového tábora zahrnuje ubytování v penzionu, stravu (denně 3 hlavní jídla, 3 svačiny a pití po celý den), výuku angličtiny rodilými mluvčími (6 x vyučovacích hodin denně), všechny sportovní a táborové aktivity pod vedením vyškolených táborových vedoucích (např. aquazorbing na Kaprálově mlýně) a opravdu hodně sladkých odměn:). Součástí vzdělávacího kurzu na KM jsou i historické, ekologické a přírodovědné programy.

Cena příměstského tábora zahrnuje: výuku angličtiny, všechny táborové aktivity a odměny, oběd a pití po celý den. (svačinu prosím s sebou)